Nasza historia

Idea założenia firmy Digital Workforce powstała, gdy trzech doświadczonych managerów z dziedziny IT, Heikki, Jukka i Mika dostrzegło problem – przeciętni pracownicy administracyjni spędzają połowę swojego dnia pracy poruszając się po różnych systemach informatycznych, a restrukturyzacja tych systemów wymaga czasu i ogromnych nakładów finansowych. Zbyt często niedoskonałe systemy informatyczne są barierą efektywnego rozwoju procesów biznesowych.

Nasz zespół akredytowanych konsultantów jest gotowy z pełnym profesjonalizmem podejmować wyzwania automatyzacji procesów naszych klientów. Jesteśmy ukierunkowani na uzyskiwanie wymiernych wyników w zakresie poprawy jakości pracy i produktywności w obsługiwanych przedsiębiorstwach.

Digital Workforce

W Digital Workforce pracujemy szybko, zwinnie i przejrzyście. Obiecujemy obniżyć koszty rutynowych zadań o połowę i wdrażamy zaplanowane rozwiązania w ciągu kilku tygodni. Naszą wizją jest bycie wiodącym innowatorem z zakresu usprawniania procesów biznesowych w Europie Północnej i Środkowej.

Nasza firma została założona latem 2015 roku i obecnie zatrudnia ponad 160 profesjonalistów w Finlandii, Szwecji, Norwegii, Danii i Polsce. Firma jest własnością zarządzających nią współzałożycieli oraz inwestorów.

Suomen Vahvimmat